Treinverkeer tussen Haarlem en Leiden stilgelegd door kermisattractie
Haarlem – Het treinverkeer tussen Haarlem en Leiden is maandagmiddag stil komen te liggen door een te hoge vrachtwagen. De vrachtwagen met een kermisattractie erachter reed over de Westelijke Randweg (N208) toen deze klem kwam te zitten onder het spoorviaduct ter hoogte van de Leidsevaart.
Voor het autoverkeer is er momenteel een rijstrook afgesloten door de te hoge vrachtwagen. Momenteel worden er een aantal lampjes uit de kermisattractie gedraaid. Het is nog onduidelijk wanneer de wagen onder het spoorviaduct vandaan is en het treinverkeer kan worden hervat.
juli 31st, 2012 at 11:01
Ik ben dan wel geen vrachtwagen chauffeur, maar zou een chauffeur voordat hij met zo’n lading de weg opgaat de hoogte van zijn wagen niet moeten meten ?